براي عضویت در شاه بیت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.

وب‌ سایت شاه بیت با آدرس اینترنتی (Shahbeat.com)، مرجع خرید و فروش موزیک بی کلام است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. شاه بیت ‌به عنوان یک بازار اینترنتی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.

قوانین

 1. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.
 2. لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت شاه بیت مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.
 3. کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی شاه بیت، شکایات خود را نسبت به آهنگساز متخلف، عدم رعایت کپی رایت و نمای سایت اعلام کنند.
 4. مدیر شاه بیت موظف است در مدت حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحیح بودن آن، اقدامات لازم را اعمال کند.
 5. در صورتی که مدیر شاه بیت، شکایت وارده را صحیح نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد.
 6. در صورتی که مدیریت وب سایت شکایت وارده را صحیح بداند، با ارسال اخطار به شخص/آهنگساز خاطی، دسترسی او را به صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد کرد.
 7. در شاه بیت، ثبت کننده بیت، شخصا مالک بیت محسوب می شود و شاه بیت نسبت به بیت ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.
 8. بیت های ثبت شده از سوی آهنگسازان، ابتدا توسط تیم شاه بیت تائید و سپس نمایش داده خواهند شد.
 9. چنانچه اطلاعات ناقص از سوی آهنگساز ارائه گردد؛ تیم شاه بیت بر اساس صلاحدید خود اقدام به اصلاح و یا حذف اطلاعات ارائه شده می نماید.
 10. آهنگسازان پس از ثبت بیت خود در شاه بیت قادر به تغییر اطلاعاتی از قبیل سبک، برچسب، زمان بیت، تمپو بیت و فرمت بیت نمی باشند.
 11. چنانچه قیمت بیت آپلود شده مناسب نباشد، تیم شاه بیت بر اساس صلاحدید خود یک قیمت مناسب تعیین میکند.
 12. ارائه هر نوع توضیح غیر از توضیحات مربوط به بیت آپلود شده شامل (آدرس سایت، اکانت شبکه اجتماعی و….) بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد.
 13. چنانچه آهنگسازان با ارائه قیمت های نامناسب و یا توضیحات نادرست به نوعی سعی در بهم ریختگی و آشفتگی شاه بیت را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت .
 14. چنانچه کاربران با ایجاد حساب های کاربری مختلف سعی در ایجاد آشفتگی در شاه بیت را داشته باشند بدون هیچگونه تذکری کاربری آنها مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت .
 15. هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات شاه بیت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیرت سایت، پیگرد قانونی دارد.
 16. بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر شاه بیت به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده، مجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت.
 17. انتقال و پست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع می باشد.
 18. تمامی تماسهای الکترونیک با سایت شاه بیت بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید.
 19. آپلود هرگونه بیت مخالف قوانین و مقررات کشور در شاه بیت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
 20. هر گونه باز نشر یا کپی بیت از شاه بیت بدون اخذ مجوز کتبی از شاه بیت غیر مجاز و طبق ماده ۱۲ از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس شورای اسلامی اقدام قانونی شاه بیت را در پی خواهد داشت.
 21. استفاده از هرگونه کرالر (Crawler) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت شاه بیت پیگرد قانونی خواهد داشت.
 22. هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر تحت حکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.
 23. شاه بیت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.